Boğa Burcu 19 Eylül 2013 Günlük Yorumu


Hürriyet Gazetesi (19 Eylül 2013) Günlük Burç
Çevrenizdeki kişiler(iş, arkadaş, özel yaşam v.b) veya yakınlarınız işlerin en zor kısmını size yükleyebilirler. Yükleriniz giderek ağırlaşıyorsa bazı konuları yeniden planlamanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi göstermek, işitilmek, takdir kazanmak veya mesaj vermek türünde fiiller açısından türlü fırsat yakalayabileceğimiz günlerdeyiz. Normal ya da rutin halimizden daha cesur, daha hızlı, daha ulaşılabilir, daha açık veya daha net olmamız gerekse dahi yakında gelecek ödülleri veya olumlu geri dönüşleri düşünerek tembellik etmemeli, detayları atlamamalı ve gereğini yapmalıyız! Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
İşinizi ilgilendiren tesadüfi fırsatlar söz konusu olabilir veya işle ilgili bazı konular aniden lehinize dönebilir. Ama, bu açıklamaya rağmen, öncelikli olarak, sıkıntı yaratan veya tartışmalara yol açan bazı durumları çözmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ticari, maddi ya da yaratıcılık gerektiren işlerde farkı yakalamak için cesaretli davranabileceğimiz bir gün. Ancak, bu esnada çevremizdeki kişilerle zıtlaşmamamızda veya olası kutuplaşmalarda dengede kalmak için çaba sarf etmemizde fayda var. Meydan okuma, inatlaşma veya bazı kişileri özür dilemeye zorlama türünde aktiviteler sıkıntı yaratabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

turk.net (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören oğlaklar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:
Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir.

Vatan Gazetesi (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Bu aralar sizin için anlaşması ve uyum sağlaması uğraştırıcı gibi görünen bir kişi şu an öyle görünmese bile gelecekte sizin için çok şey ifade edebilir. Bugün ev ve iş yaşamınızı birbirine bağlayacak bir gelişme yaşanabilir.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Bu aralar sizin için anlaşması ve uyum sağlaması uğraştırıcı gibi görünen bir kişi şu an öyle görünmese bile gelecekte sizin için çok şey ifade edebilir. Bugün ev ve iş yaşamınızı birbirine bağlayacak bir gelişme yaşanabilir.

Güneş Gazetesi (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Son zamanlarda ihmal ettiğiniz sevgilinizle baş başa kalmak için bir program yapmalısınız. Sizin romantikliğiniz, duyarlılığınız onu da aynı duygulara sürükleyecek. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdan zaman, zaman geçen iş değişikliği fikrini yok edemiyor.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.

Para Durumu (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Açık olmanızda yarar var.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:
Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.

Aşk Yaşamı (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Aşk yaşantınızda bugün durgunluk gözleniyor. Sevgilinizle yaptığınız buluşma planlarını gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bugün sevgilinizle duygusal yakınlaşmanız çok az olacak.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Duyguları yoğun. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir.Kendisiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi, ama onun size biraz uzak gelen davranışları daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir.

İş Yaşamı (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Bazı girişimleriniz birileri tarafından baltalanıyor olabilir. Şaşıracağınız kadar da sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, haberin size olması gerekenden daha geç ulaşmış olmasına duyacağınız tepkiyi azaltacak.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Meslek yaşamınızda kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İşe yatkınlığınız ve enerjiniz ile zaten başarılı bir çalışma ortaya koyuyorsunuz. Biraz da özel hayatınızla ilgilenerek daha dengeli yaşamaya çalışmalısınız.

Takvim Gazetesi (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Aşkla dolu bir gün sizin için.Partnerinizin ilgisiylemutluluğu tam anlamıylahissedeceksiniz. Ancakmaddi anlamla daralmalaradikkat etmelisiniz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Ağrılarınızla başınız dertte. Hekime danışmanızda fayda var. Sevdiklerinizin desteğini hissedeceksiniz.

Dikkat (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:
Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi (19 Eylül 2013) Günlük Burç Yorumu
Beraberce hareket edebileceğiniz yeni arayışlar içindesiniz. Uzun zamandır üzerinde çalışılan ortak projeler yön değiştirirken, sosyal ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Ortaklaşa çalışmaların sosyal açıdan tatmin edici olacağı da söylenebilir. Güven sarabilecek arkadaşlıkları gözden geçirmek, kararlarınızda acele etmemek için temkinli olun.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Beraberce hareket edebileceğiniz yeni arayışlar içindesiniz. Uzun zamandır üzerinde çalışılan ortak projeler yön değiştirirken, sosyal ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Ortaklaşa çalışmaların sosyal açıdan tatmin edici olacağı da söylenebilir. Güven sarabilecek arkadaşlıkları gözden geçirmek, kararlarınızda acele etmemek için temkinli olun.

234 Kere Okundu19 Eylül Hangi Burç

Burç Uyumu
Senin Burcun :
Onun Burcu :
Sponsorlar