Koç Burcu 2 Ocak 2014 Günlük Yorumu


Hürriyet Gazetesi (2 Ocak 2014) Günlük Burç Yorumu
Akşam kendini zorlayanları zor bir gün bekliyor olabilir. Biraz dinlenmekte fayda var. Çevrenizdeki kişiler bazı yetersizlikleri ya da kendilerine belli konularda görev, önem ya da sorumluluk verilmemesi nedeniyle sıkıntı yaşıyor veya sorun çıkartıyor ola İş bölümü yaparak ya da kendilerini önemli hissetmelerini sağlayacak cümleler kurarak bu sıkıntılı durumun üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz.

İş Yaşamı (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Birçok nedenle bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınanlarla ilgili önyargılara katılmama kararlılığınız, kısa gelecekte bu yenilikten düzgün dostluklar çıkarmanızı sağlayabilir.

turk.net (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Bazı davranışlarınız duygusallığınızı ele veriyor. Kendinizi katı gösterme niyetinizde başarı sağlayamıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek.

Vatan Gazetesi (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Patron konumundaki kişilerle iyi ilişkiler kurmak bugün size fayda sağlayacak. Nasıl iyi çalıştığınız, ne kadar mükemmel sonuçlar elde ettiğiniz ve bunları yetkililere sunuş biçiminiz iş hayatınız-da gerçekten önemli unsurlar.

Güneş Gazetesi (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.

Para Durumu (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.

Aşk Yaşamı (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Sevgilinizin topluluk içindeki çekingenliklerini sevimli de bulabilirsiniz. Bunu bir sorun olarak değerlendirmekten kurtulamıyorsanız, bu sorununuzu onunla tartışma yoluna gitmelisiniz.

Takvim Gazetesi (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Ay’ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

Dikkat (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Bugünlerde çok da gerekli olmayan düşüncelerle dolusunuz. Yaşamınızda daha gerekli olan konulara yönelmelisiniz.

Milliyet Gazetesi (2 Ocak 2014) Günlük Burç
Değişen koşullar amaçlarınıza daha kararlı odaklanacağınızı gösteriyor. İş hayatında etkin olacağınız adımlar atıyorsunuz. İşle ilgili yeni projeler üretecek, popülaritenizi artırabileceksiniz. Toplumsal itibarınızı güçlendirecek pozisyonlar hayata geçebilir. Ortaklaşa para konularında önemli karşıtlıkları dikkate almalı, ortak kaynaklarda beklentilerde ölçülü olmalısınız.

566 Kere Okundu2 Ocak Hangi Burç

Burç Uyumu
Senin Burcun :
Onun Burcu :
Sponsorlar