Koç Burcu 9 Kasım 2013 Günlük Yorumu


Hürriyet Gazetesi (9 Kasım 2013) Günlük Burç
İşlerin halledilmesi veya tamamlanması için zaman ayırmanız gerekiyor. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Diğerleri için doğru görünen şeyler sizin için doğru olmayabilir. Mutlaka ikna olmak zorunda değilsiniz. Disiplinli olmalı ve zamanınızı doğru kullanmalısınız. Bazı alanlarda hata yapma lüksünüz olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iş birliklerinizin, maddi anlaşmaların ya da yaratıcılık içeren planların potansiyelini ve faydalarını ölçmeye ya da tartmaya çalışırken, olayların olumlu şekilde ilerleyebilmesi için, elimize geçecek şeyler veya ödül beklentilerimiz kadar, plan ve işlerin detaylarına da yoğunlaşmamız ve gerçekçi olmamız gerekebilir. Kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünmeli, büyük resme odaklanmalıyız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda aksilikler ya da rötarlar söz konusu olabilir. Diğerlerinin ne söylediğini anlamaya çalışırken hızlı kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Zamanınızı iyi kullanmalı ve çok fazla şey üstlenmekten kaçınmalısınız. Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde belli bir kalite yakalamaya da önem vermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcundaki Jüpiter önümüzdeki 4 ay boyunca geri harekette olacak. Bu durum, önümüzdeki 4 ay boyunca, evimiz, yaşadığımız yer, ailemiz, ülkemizle ilgili veya duygusal konularda daha dikkatli ve hassas hareket etmeyi gerektiriyor. Kutuplaşmalar veya kendi tarafımıza çekmeyi başardığımızı düşündüğümüz kişilerle ilişkilerde sorun yaşamamak için aynı hızla çalışmayı sürdürmeli, ama zarafet içinde ve anlayışlı hareket etmeliyiz. Geriye dönüp bakılması ve yeni düzenlemeler yapılaması gereken şeyler ortaya çıkabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

turk.net (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Geçen günlerdeki, doğrudan sizinle ilgili bir yanlış değerlendirmenin hazımsızlığını üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız genel bir güvensizlik yaşıyor gibisiniz. Bugünlerde kendinize yönelip birtakım yenilenmelere açık olmanızda yarar var. Bazı konulardaki değişmez düşünceleriniz saplantılara dönüşebilir

turk.net önceki gün burç yorumunuz:
Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde, çevrenizden gelecek kışkırtmalarla, biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü.

Vatan Gazetesi (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Sabrettiğiniz bir çalışmada yeni bir aşamaya geçme veya sonuca yaklaşma noktasındasınız. Çevrenizden bir sohbet sırasında alacağınız görüşler algınızı değiştirebilir. Mücadeleye devam eden tavırlar işinize yarayacak.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Sabrettiğiniz bir çalışmada yeni bir aşamaya geçme veya sonuca yaklaşma noktasındasınız. Çevrenizden bir sohbet sırasında alacağınız görüşler algınızı değiştirebilir. Mücadeleye devam eden tavırlar işinize yarayacak.

Güneş Gazetesi (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Sevgilinizle birbirinizi kırmadan, incitmeden problemlerin üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları daha da pekiştirebilir. Mesleki açıdan duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler gündeme gelebilir.

Para Durumu (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli alanlardan korumak isteyeceksiniz. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşebilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:
İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir. Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor.

Aşk Yaşamı (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması gelecek günlerde bazı kararlar aldırabilir. İlişkinize dönük beklentilerinizde tatminsizlikleriniz var.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
İlişkinizin heyecanı dolu dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı. Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir.

İş Yaşamı (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Bugünlerde ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi güç durumlara sokma niyetinde olan birileriyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden birtakım istekleri olabilir.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz. Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek.

Takvim Gazetesi (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Kartınız Deli… Bugünlerde çok fazla gergin olabileceğiniz olaylar yaşandı. Haliyle zihinsel olarak streslisiniz. Yakın bir dostunuzun davetini ret edebilirsiniz. Dinlenmelisiniz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Kartınız Şüphe… Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.

Dikkat (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Önümüzdeki günlerde kafanızı oldukça karıştıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Birisiyle ilgili olarak yakın bir arkadaşınızdan bilgi almak isteyeceksiniz.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:
Bazı çözümsüz gibi görünen çelişkilerde yapabileceğiniz şey oldukça fazla. İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi (9 Kasım 2013) Günlük Burç Yorumu
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Bugün daha fazla dengede kalmalı iş hayatınızda aldığınız sorumluluklara göz atmalısınız. İş ilişkilerine gösterdiğiniz özen sayesinde yeni görevlerin öne çıkması söz konusu. Ortaklaşa para konularında ise sizi sorumlu kılan pek çok gelişme olabilir. Özellikle mali alanda yapılacak anlaşmalar dikkat çekecek. Geçmişten gelen sorunları ayıklamak gerekecek.

270 Kere Okundu9 Kasım Hangi Burç

Burç Uyumu
Senin Burcun :
Onun Burcu :
Sponsorlar