Oğlak Burcu 2 Ekim 2013 Günlük Yorumu


Hürriyet Gazetesi (2 Ekim 2013) Günlük Burç
Çevrenizdeki kişiler sizinle aynı pozisyonu almak istemeyebilirler. Fikirlerinizi veya uyarılarınızı dikkate almama konusundaki ısrarları sizi de yönetmeye çalışma boyutuna gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yüzsüzlüğü veya küstahlığı ele alan veya bazı konularda bizi suçlamaya çalışan kişiler bize, kendimizi savunmak adına aynı jargonla karşılık vererek seviye kaybına uğramamızdan başka şans bırakmayabilirler. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Diğerlerinden fikir almak isteyebilir ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Başkalarına güvenmenizi gerektiren yollardan devam etmekten çekinmemelisiniz. Ortam ya da yer değişikliği kafanızı toplamanızı sağlayabilir ve ruhsal anlamda size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni ortaya çıkan bilgiler mevcut planların yenilenmesini sağlayabilir. Önümüzdeki üç gün boyunca keşif, yenilik ve artistik özellikler türünde başlıklar ön plana çıkabilir. Gezegenlerin bu desteğini uğraştığımız işlere veya üzerinde yoğunlaştığımız konulara yansıtabilirsek yepyeni ortaya yepyeni şeyler ya da sonuçlar çıkmasını sağlayabiliriz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

turk.net (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Şanslı bir gününüzdesiniz. Birçok iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz ve bugün enerjiniz çok yoğun olacak. Gün boyunca zamanınızı eğlenceye ve hoşlandığınız aktivitelere ayıracaksınız. Bu arada yapmanız gereken bazı işleri bilerek ihmal edeceksiniz. Aile yaşantınızda bazı sorunlar çıkmak üzere. Son günlerde ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:
Bu sıralar vurdumduymaz değilse de, biraz geniş olmanızda yarar var. Sizi çok kolay çileden çıkartabilecek bir dizi olay önünüzde gün sayıyor. Hatta bir tanesi saatleri sayıyor. Sayfiyeye misafirliğe çağrılıyorsunuz. Uzakça biraz, ama zaman ayırabilirseniz, size çok iyi gelecek.

Vatan Gazetesi (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Bugün partnerinizin üzerinize fazla yüklendiğini ve sizi manipüle etmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer ortak yaşamınıza ait konularda yeteri kadar sorumluluk almamışsanız ipleri biraz ona bırakmış sayılabilirsiniz.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Bugün partnerinizin üzerinize fazla yüklendiğini ve sizi manipüle etmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer ortak yaşamınıza ait konularda yeteri kadar sorumluluk almamışsanız ipleri biraz ona bırakmış sayılabilirsiniz.

Güneş Gazetesi (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Çözdüğünüzü düşündüğünüz bir problem kendini tekrarlıyor. Buna izin vermemelisiniz. Sevgiliniz sizin ne kadar iradeli olduğunuzu sınıyor, ödün vermeyin. Çalışma hayatında inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.

Para Durumu (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Harcama yapmaya meyilli olacağınız bir gündesiniz. Hesabınızı bilerek harcama yamalı ve fazla açılmamalısınız. Çünkü ay ortasında bazı ödemeler yapacaksınız.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:
Bu yakınlarda bir miktar paranız çalındı veya kayboldu. Bir aylık kazancınızdan çok fazlasını yitirdiniz. Yine de paradan çok bazı kuşkular kafanızı kemiriyor.

Aşk Yaşamı (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Aşkta aradığınızı bir türlü bulamıyorsunuz. Son zamanlarda kendinizi aşk konularından uzaklaştırmak istiyorsunuz. Gönlünüz şu sıralar yeni bir ilişkiye kapalı.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Hiç bu tür duygular beslemediğiniz, beslemeyi de düşünmediğiniz biri siz beğeniyor. Hatta bugün bile açılabilir. Dünkü kavganız çok anlamsızdı. Çok sık kavga etmenizin nedeni, tadı tuzu kalmamış bir ilişkiyi ısrarla sürdürme çabanız.

İş Yaşamı (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Hırslısınız fakat bu hırsınız iş ortamınızda yanlış anlaşılabiliyor. İş yerinizden sizden hoşlanmayan insanlar var ve bu insanlar hakkınızda iyi şeyler düşünmüyorlar.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
İş yaşantınız ters gidiyor. Sizinle hiç ilgisi yok, ama tabii ki sizi ilgilendiriyor. Tersliklerin düzelmesi için yapabileceğiniz şeyler de çok sınırlı. Genel durumla ilgili olumsuzluklar.

Takvim Gazetesi (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Bugün söz hakkı tanınmadan düşüncelerinizi söylemeyin. Sessiz kalmak daha faydalı olacak. Sizleri ilgilendiren konularda harekete geçmeyi tercih edin. Bunun için de koşulların uygun olmasını bekleyin. Doğru zamanda doğru yerde bulunun.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Parasal sorunlarınızı aşmak için ilginç çözümler üretmektesiniz. Oysa yıldızlar bunları onaylamıyor.

Dikkat (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Bazı sorunları görmezden geliyor ve bu sorunları çözmek yerine kaçıyorsunuz. Sorunlarınızın üstüne gidin.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:
Aileden biri sizin bir takım işlerinizi zevkle üstlenip şikayetçi olmuyor. Ama bugün şöyle bir gözleyin. Ne kadar yorulup yıprandığını göreceksiniz

Milliyet Gazetesi (2 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Aşırı hassasiyet içinde olabilirsiniz. Ancak duygusal ilişkilerde sorunları aşmak adına daha fazla çaba göstermelisiniz. Eşin duygusal durumunun yansımalarını önemsemeli, esnek olmalısınız. Ortak harcamaların, borç alacak konularının getirdiği sıkıntılar sizi engellememeli. Yeni destekler aradığınız bu dönem ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar öne çıkacak.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Aşırı hassasiyet içinde olabilirsiniz. Ancak duygusal ilişkilerde sorunları aşmak adına daha fazla çaba göstermelisiniz. Eşin duygusal durumunun yansımalarını önemsemeli, esnek olmalısınız. Ortak harcamaların, borç alacak konularının getirdiği sıkıntılar sizi engellememeli. Yeni destekler aradığınız bu dönem ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar öne çıkacak.

283 Kere Okundu2 Ekim Hangi Burç

Burç Uyumu
Senin Burcun :
Onun Burcu :
Sponsorlar