Bizi Takip Edin

Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

Balık

Terazi Burcu Detayları

Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Akş Hayatı Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Cinselliği Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu İş Hayatı Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Sağlığı Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Bugünkü Yorumunuz

Koç Burcu Günlük Yorumu Sabah

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz. Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Bazıları sizi anlamayacaktır. Aldırmamayı öğrenin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Diğerlerine yardımcı olarak bazı konularda tatmin olabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşebilirseniz, dış görünüşünüzde, imajınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Size baskı uygulamaya çalışan ya da güç gösterisinde bulunan kaba kişilerle karşılaşabileceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Yorumu Milliyet

Bugün kısa seyahatler ve ziyaretler için oldukça güzel bir gün. Yeni haberler de duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Vatan

Bugün sohbet edip paylaşma ihtiyacınız fazla. Telefon ya da internet üzerinden iletişim halinde olmayı tercih edebilirsiniz. Ya da yüz yüze yapılacak planlara katılabilirsiniz. Ancak bu iletişim halinin size katkısı olmalı.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Takvim

Yeni bir insan girebilir hayatınıza. Buda sizi tanınmaz hale getirebilir. Çünküfiziksel görünümünüzde değişiklikleryapacaksınız ve moraliniz yükselecek.

Burç Uyumunuz

Yükselen Ölçer

E-Mail Aboneliği

Copright Tüm Hakları Saklıdır.