Günlük Burç
11 Ekim 2018


-Balık Burcu-
Bugün dikkatinizi farklı konulara odaklayabilirsiniz. Büyük organizasyonlar, farklı çevreler ve saygın ortamlarda bulunmak sizi heyecanlandıracak. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve karamsarlık içine girebilirsiniz. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek. Çünkü yapmanız gereken pratik işlere odaklanacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bugün uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz veya yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuk sırasında tanıştığınız kişiler ve alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz.


Haftanın ilk günlerinden itibaren finansal anlamda bazı zorlanmalar yaşayabilir, geçmiş ödemeler ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bütçenizdeki bu zorlanma aile içi ilişkilerinize de gerginlik şeklinde yansıyabilir. Haftanın ilk günleri biraz daha sakin kalarak kafanızı dinlemenizi sorunlar için daha alternatif çözümler bulmanızı öneririm. Ayrıca yapmak istediğiniz bir konu ile ilgili her ne kadar hemen harekete geçmek istiyor olsanız da bu konuda biraz daha beklemenizi ve şartlar tam olgunlaşınca harekete geçmenizin daha yerinde olacağını söyleyebilirim. Yine sizden saklanan bir konu ile ilgili haber duyabilir ve bunun ardı arkasını iyice öğreninceye kadar araştırmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren çalışma hayatınızda rekabet konulu güç çatışmaları olabilir. Yaptığınız için değersiz olduğu fikrinde kapılmadan ve insanların sizin hakkında söylediklerinize inanmadan yolunuza devam etmeniz kariyeriniz açısından sağlam bir duruş olacaktır.


Mayıs ayının başlarında kendinizi düşünsel anlamda çelişkili ve karamsar bir yapıda bulabilirsiniz. Aile fertleri ile önemli ortaklık ve birlikte yürüttüğünüz işbirlikleri gibi konularınız varsa bunu yaşama geçirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


Rihanna
Beren Saat
Justin Bieber
Murat Boz
Bruce Willis
Sharon Stone
Recep Tayyip Erdoğan
Beyazıt Öztürk
Gülse Birsel
Nejat İşler


Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder. Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur ve sanata düşkündür. Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir. Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir.İlişkisinde fazlasıyla fedakardır. Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır.Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

Balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır. Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir. Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir. Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

Balık Burcu Esprili Hediyeleri Sever

Onu gördüğü anda güldürecek ve hem esprili hem de sanatsal yönü olan hediyeler balık burçları için çok doğrudur.

lçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.

Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan

Zerafet, koordinasyon ve uyum.

Balık insanı iflah olmaz bir romantikdir. Tatilinden iyice zevk alabilmesi için biraz fantazi olmalıdır. Gerçek, günlük hayata benzeyen sıradan bir tatil ona göre değildir. Su elementi Balık için en iyi tatil ada ve deniz kenarında olandır. Dalga seslerinin duyulduğu, deniz manzaralı küçük bir otel, hassas Balık insanını rahatlatacak ve sakinleştirecektir. Balık fazla atletik olmayan yaratıcı bir burçtur, bu yüzden ağır sporlar yerine yüzmeyi, kürek çekmeyi, yelkenle açılmayı, şnorkelle dalmayı ve sahilde uzun yürüyüşlere çıkmayı tercih edecektir. Tekne kiralamak harika bir fikir olacaktır, fotoğraf makinesi ile artistik yaratıcı fotoğraflar çekecektir. Balık burcu ayakları temsil eder. Balık insanı özellikle romantik aşk şarkıları ile dansetmeyi çok sever. Sezgileri gelişmiştir ve seyahat sırasında keşfetme duygusu ona zevk verir. Onu yapılması gereken tatil aktiviteleri ile programlamaya kalkmayın. İlginç şeyler bulursa kalmak isteyecek, özgür olamama hissi ise onu rahatsız edecektir. Tahiti, Niagara şelaleleri gibi romantik ortamlar Balık insanına göredir. Karnaval zamanı Rio ya da New Orleans, hayal gücü gelişmiş, kostümlere meraklı, fantazi dolu Balık için harika bir ortamdır. En ideali ise Venedik olacaktır: su, sanat, romantizm, gizem ve sır. Bazı Balık’lar sessizce meditasyon yapabilecekleri yerlere gitmeyi tercih ederler. Daha gelenekçi olanlar ise din bakımından kutsal olan bölgeleri ziyaret etmek isteyebilirler. Hayal gücü çok gelişmiş olan Balık’lar Hollywood film stüdyolarını gezmekten heyecan duyacaklardır.

19 Şubat - 21 Mart tarihleri arasında olan balık burcu insanı yaşamayı sever. Olduğu gibi ve spontane olarak. Akışına bırakarak yaşamak ister. Bu nedenle yapacağı işlerin sınırlanması, zaman limiti koyulması, rapor verme gerekliliği onlarda büyük kaygı oluşturur. Zamanla yarışmayı asla istemezler.

Balık burcu dans, meditasyon, hayal ve rüyaların gezegeni Neptün tarafından yönetilir.

Yavaş

Egzersiz yaparken kimsenin sizi seyretmesini istemezsiniz. Özellikle sizi daha sonra eleştireceklerse. Sizi çalıştıran kişi ya da hocanızın dediklerini yaparken arkadaşlarınıza da fikirlerini kendilerine saklamalarını söyleyebilirsiniz.