Günlük Burç
12 Ekim 2018


-Boğa Burcu-
Gökyüzü bugün hukuki bir davanızın beklediğinizden daha iyi neticeler getireceğini müjdelemekte. Maddi manevi ilahi adalet sizden yana ilerlemeye başlıyor. Şükredin sabretmekten değerlerinize sahip çıkmaktan hiç vazgeçmeyin. İş ve özel yaşamınızda ise güzellikler sizi karşılarken kaygılarınızdan uzaklaşmayı başarmalısınız.


Sevgili boğalar yeni bir haftanın başlangıcında iş yoğunluğunuz her zamankinden daha fazla olabilir ve bu nedenle sizi rahatlatacak sanatsal faaliyetlere yönelmek isteyebilirsiniz. Her konuda titiz davranacağınız bu hafta özellikle stresten kaynaklanan sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Çalışma ortamında ise yaptığınız şeylerin yanlış anlaşılması sizler de biraz hayal kırıklığına neden olabilir ve insanlarla aranıza küçük de olsa bazı mesafeler çekmek zorunda hissedebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler cephesinde de fazlasıyla güven duygusu duymak isteyeceğiniz yeni bir döneme doğru giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişiden fazlası ile ilgili görmek isteyebilir ve her anınızı onunla beraber geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunu ise uzun zamandır merak ettiğiniz bir konu ile ilgili derin bilgiler elde etmek üzere ayırabilirsiniz.


Ekim ayına Plüton gezegenin gerilemesinin sona ermesi ile başlıyoruz. Bu aya geçmişte yarım kalan bazı projelerinizin ya da eğitimlerinizin tekrar gündeme gelmesiyle başlayabilirsiniz. Yakın çevre iletişimleriniz yoğunlaşıyor. İletişimsel anlamda önemli bir güç dengesi oluşturacaksınız. Yakın çevrenizin hayatınıza olan destekleri ile önemli ivmeler kat edebileceksiniz. Kısa seyahatlerinizin ve yazışmalarınızın artacağı, yakın çevrenizde popülaritenizin yüksek olacağı bu dönemin keyfini çıkartın. Alacağınız haberler sizi önemli sorumluluklara doğru ilerletebilir.


Cem Yılmaz
Gigi Hadid
Demet Akalın
Megan Fox
Stevie Wonder
Johannes Brahm
Nükhet Duru
Özcan Deniz
Esra Balamir
Ece Erken


Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz. Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür. Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever. Boğa burcu kadını evine düşkündür. Huzursuzluktan hoşlanmaz. Hediye almaktan fazlasıyla hoşlanırlar.

Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez. Boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır.Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir. Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Çünkü göründüğünden çok daha hassastır. Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

Boğa Burcunun Midesini Mutlu Etmelisiniz

Bir hediye yerine boğa burcu insanını yemeğe götürmek ya da güzel bir sofra hazırlamak daha çok mutlu edecektir.

Pratik, güvenilir. Uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları var. Kararlı. Sanata ve güzelliğe düşkün. Güçlü istekleri var. Sıcak kanlı. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.

Tembel. Kendine düşkün. Statik. Sıkıcı. Yeterince esnek değil. Orijinalite eksikliği, inatçı Alıngan.

İrade ve kararlılık.

Boğa burcu lükse ve güzelliklere düşkündür. Yeşillikler içinde dağ ya da göl manzaralı şık bir tatil köyü, otel tam ona göredir. Abant gölü, Yedigöller, yazın Kartalkaya, Uludağ, İsveç, İsviçre, Aspen gibi yerlerde çok mutlu olacaktır. Boğa insanı müzik sevdiği için Avusturya, Salzburg’da yazın düzenlenen müzik festivalinden çok keyif alacaktır. Güney Fransa’da otele çevrilmiş olan eski şatolardan birinde kalmak harika bir fikir olacaktır. Muhteşem manzaranın yanı sıra kaliteli şarap ve yemek zevkini tatmin edebilecektir. Kaliforniya’da, Sonoma vadisinde şarap tatma turlarına katılabilir. Mevsim kış ise karlarla kaplı manzara Boğa’nın romantik tarafına hitap edecek üstelik kaldığı otelde şömine de varsa keyfine doyamayacaktır. Seyahatinizde yoğun günlük programlar yapmamalısınız. Boğa insanı tatilde gevşemek ister. Kitapçıları, müzeleri, sanat galerilerini ve mağazaları dolaşarak rahatlar. Kadın Boğa’lar güzellik ürünleri ve bakımı ile kendini şımartmak ister. Boğa için tatil demek, günlük hayatın dışında farklı zevkleri tatmak demektir.

20 Nisan - 20 Mayıs aralığını kapsayan boğa burcuna sahip insanlar acele hareketlerde bulunmayı sevmezler. Ani ve hızlı seyir alan her şey onları ürkütür. Onların alışkanlıkları aheste aheste gelişen olay ve durumlardır.

Boğa burcu, güzellik, konfor ve lüks gezegeni Venüs tarafından yönetilir.

Yavaş

Acele hareket etmek zorunda kalması. Hızlı refleks ve çeviklik gerektiren sporlar ona hitap etmez. Konsantrasyon, koordinasyon gerektiren yavaş sporlardan zevk alır. Golf, okçuluk gibi.