Günlük Burç
11 Ekim 2018


-Yay Burcu-
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yaratıcı fikirler ile uyanabilirsiniz ve yenilikler yapmak için teknolojiyi ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı kişilerin hayatı ve yaptıkları ile ilgilenebilirsiniz. İlginç buluşlar dikkatinizi çekecek ve sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve hemen harekete geçebilirsiniz. Bugün yolculuk yapabilir veya keşif gezilerine çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.


Sevgili yaylar yeni bir haftanın başlangıcında kendinizi geliştirme ve daha ileriye götürme çabasında olabilir ve eksik olduğunuz konularda araştırmalara gidebilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta sosyal aktiviteler içinde olmak ve daha fazla sevdiklerinizle vakit geçirmek keyif verici olabilir. İletişim ve hobiler sizlere farklı kapılar açarak bu alandaki eksikliklerinizi görme kabiliyeti verebilir. Çalışma temponuzun yüksek oluşundan dolayı seyahat ve geziler hafta sonuna doğru ilginizi çekebilir özellikle tarih kokan ve geçmişle bağlarını koparmayan yerleri gezmek, görmek ve bunu da başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinizi fazlasıyla enerjik hissederek daha önce hiç yapmadığınız şeyleri denemeye çalışabilirsiniz.


Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter'in gerilemesi bu ay da devam ediyor olacaktır. Geçmişinizdeki bir takım olaylarla tekrar yüzleşmenizi sağlayacak durumlar yaşayabilirsiniz. Maddi girişimlerinizi geleceğe yönelik güven kazanacak bir noktaya getirmek sizi daha planlı ve hızlı davranmaya itecektir. Ancak ne olursa olsun dalgınlıklara karşı dikkatli olun! Aceleci hareket etmeyin.


Ebru Şallı
Asena
Azra Akın
Brad Pitt
Hülya Koçyiğit
Miley Cyrus
Sertap Erener
Tülin Şahin
Zeki Müren
Gülşen Bubikoğlu


Yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir. Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur.Dostlarına çok önem verir ve fedakardır. Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır.Cömert hatta biraz savurgandır. Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir.Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz.Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur. Yay burcu kadını ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Çoğu zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştıran yay burcu kadını öncelikle karşı tarafta güven ve dostluk arar. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir. Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir partner olacaktır. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.

Yay burcu erkeği entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çeker.İyi niyetli ve konuşkandır. Dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır. Hareketsizlik yay burcu erkeğini sıkar. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz. Yay burcu erkeği birçok konuda bilgi . Bu da onun meraklı bir yapısı olmasından kaynaklanır. Eleştirmeyi sever ve açık sözlüdür. Bazen bu açık sözlülük pot kırma sınırını da aşabilmektedir.Cömertliğiyle tanınan yay burcu erkeği harcamalarında savurganlık sınırını fazlasıyla aşabilir. Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır, ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır. Yay burcu erkeği bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Bu nedenle bir yay burcu erkeğini iyice anlamaya çalışmak gerekir. Yay burcu erkeği gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür ve ömür boyu mutlu bir evliliği olacaktır.

Yay Burcuna Bir Bilet Alın

Yaklaşmakta olan bir festival ya da bir film bileti ile yay burcunu dışarı çıkarın ve mutlu edin. Gezmeyi çok sevdikleri için bu tür hediyeleri de çok seveceklerdir.

Keyifli. Neşeli, îş bilir. Açık zihinli. Adapte olur. İyi yargılar, Felsefik. Özgürlüğüne düşkün. Dışa dönük. Dindar. Eğitimli. Olgun. İyi niyetli. Sportmen. Yüksek hayal gücü. Şanslı. Neşeli.

Aşırı iyimser. Gürültücü. Sorumsuz. Kaprisli. Ani ilgi. Çabuk bıkmak. Sabırsızlık

Yeni şeyler denemeye olan merakınız.

Yay burcunun seyahat etmeye karşı müthiş bir tutkusu vardır. Ne kadar uzak ve egzotik yerlere giderse o kadar çok heyecan duyar. Alaska’dan Kenya’ya tüm uzak ülkelere gitmek ister. Zıt burcu İkizler gibi kafaca zorlanmaya ve yeniliğe ihtiyacı vardır. Yolculuğa çıkmadan çok önce gideceği yerin kültürü ve tarihi hakkında bilgi toplar. Lisan konusunda oldukça yeteneklidir ve gideceği ülkenin insanları ile hiç olmazsa biraz sohbet edebilecek kadar o ülkenin dilini öğrenmek ister. Atletik Yay burcu tatil programını bol fiziksel aktivitelerle doldurmalıdır. Bol aktiviteli, spor faaliyetleri olan tatil köyleri Yay insanı için idealdir. Doğada yürüşler, tenis oynamak, yüzmek, koşmak, at binmek ve spor salonunda aerobik dersleri ile çok mutlu olacaktır.

22 Kasım - 21 Aralık arasında olan yay burcu en cesur olan sıfatına her zaman sahip olsa da aslında en korkak olandır. Kafasında yer edenlerin gerçek hayata uygulanamaması onu korkutur. Ve gerçeklerle karşılaşmaktan rahatsızlık duyar.

Yay burcu mutlu ve iyimser Jüpiter tarafından yönetilir.

Hızlı

“İçeri tıkılmak” sizin fobinizdir. Açık hava tam size göredir.